صحافی تقویم رومیزی

تقویم 1399/تقویم 99/صحافی تقویم رومیزی/تقویم رومیزی/تقویم رومیزی 99/تقویم رومیزی اختصاصی/سفارش تقویم رومیزی/تقویم رومیزی پلکسی انواع صحافی تقویم رومیزی با توجه به تعداد برگه و جنس آن‌ها انجام می‌شود. معمولاً برای صحافی تقویم رومیزی هفتگی از کاغذهای گلاسه 135 گرمی استفاده می‌شود تا صحافی کردن آن راحتر انجام گیرد. در ادامه این مقاله در رابطه با انواع صحافی تقویم‌ها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

انواع صحافی تقویم رومیزی

امروزه تقویم‌های رومیزی در انواع مختلفی با جنس‌های متنوع طراحی و تولید می‌شوند. انواع صحافی تقویم رومیزی نیز با توجه به نوع آن انجام می‌گیرد. تقویم‌های رومیزی اغلب به‌صورت تقویم رومیزی 13 برگ سیزده برگ، هفت برگ و دوازده برگ صحافی می‌شوند و در بیشتر مواقع صحافی تقویم‌های رومیزی چند برگ به‌ صورت فی و پلاستیکی انجام می‌گیرد. در انواع صحافی تقویم رومیزی می‌بایست به نحوه قرار گرفتن صفحات پشت‌ سر هم توجه شود تا دید مناسبی از آن‌ها برای مخاطب حاصل شود. جنس به‌کاررفته در پایه‌های این دسته از تقویم‌ها نیز در زمان صحافی بسیار موردتوجه قرار می‌گیرند. صحافی پایه تقویم رومیزی نیز یکی از مراحل صحافی این دسته از تقویم‌ها می‌باشد که از ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی برخوردار است. در ادامه در رابطه با انواع تقویم‌های رومیزی اطلاعات بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

انواع صحافی تقویم رومیزی ماهانه

تقویم 1399/تقویم 99/صحافی تقویم رومیزی/تقویم رومیزی/تقویم رومیزی 99/تقویم رومیزی اختصاصی/سفارش تقویم رومیزی/تقویم رومیزی پلکسی

تقویم 1399/تقویم 99/صحافی تقویم رومیزی/تقویم رومیزی/تقویم رومیزی 99/تقویم رومیزی اختصاصی/سفارش تقویم رومیزی/تقویم رومیزی پلکسی

از مهم‌ترین انواع صحافی تقویم‌های رومیزی نوع ماهانه آن است که در زمان صحافی آن به نحوه قرار گرفتن تصاویر، ماه‌های سال و همچنین مناسبت‌های مهم توجه می‌شود. در زمان صحافی این نوع از تقویم رومیزی اغلب تلاش می‌شود که هر برگه تقویم به سه بخش تقسیم‌بندی شود. در یک سمت روزهای یک ماه کامل از سال قرار داده می‌شود و در سمت مقابل آن تصاویر مختلف که در بسیاری از موارد تبلیغات سازمان‌ها و یا شرکت‌های می‌باشند به تصویر کشیده می‌شوند. تعداد برگ‌های تقویم‌های رومیزی ماهانه در زمان صحافی 13 مورد خواهد بود که دلیل آن نیز 12 ماه سال و یک برگه برای تبریک سال نو می‌باشد. در انتهای این دسته از برگه‌ها تاریخ و مناسبت‌های مختلف جای‌داده می‌شوند. در صحافی این دسته از تقویم‌ها اغلب از کاغذهای گلاسه و فانتزی برای جلوه بیشتر آن‌ها استفاده می‌شود. انواع صحافی تقویم رومیزی ماهانه در مرکز ما انجام می‌شود و شما می‌توانید باکیفیت‌ترین تقویم‌های رومیزی ماهانه خود را پس از سفارش رؤیت نمایید.

انواع صحافی تقویم رومیزی هفتگی

یکی دیگر از انواع صحافی تقویم رومیزی نوع پرطرفدار و محبوب هفتگی است که امروزه به دلیل تازه و نو بودن آن بسیار موردتوجه عموم قرارگرفته است. در صفحه اصلی این نوع از تقویم‌ها اغلب یک هفته از یک ماه قرار داده می‌شود و پشت صفحه به‌طور کامل برای قرار دادن تصاویر مختلف و تبلیغاتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. تعداد برگ‌هایی که در زمان صحافی این نوع از تقویم‌های رومیزی مورداستفاده قرار می‌گیرد 54 برگ می‌باشد. یکی از تفاوت‌های موجود این دسته از تقویم‌های رومیزی با نوع ماهانه آن نحوه ورق خوردن آن است که در زمان صحافی این دسته از تقویم‌های رومیزی به زاویه آن (90 درجه) توجه می‌شود. در زمان صحافی این تقویم‌ها اغلب از گلاسه 135 گرمی استفاده می‌گردد و دلیل آن نیز تعداد صفحات بالای آن است. یکی دیگر از دلایل استفاده کردن از برگه گلاسه 135 برای راحتی فنر کردن این دسته از تقویم‌های رومیزی در زمان صحافی آن‌ها می‌باشد.
انواع صحافی تقویم رومیزی روزشمار (یادداشتی)
یکی از مواردی که در انواع صحافی تقویم رومیزی روزشمار به آن توجه می‌شود ابعاد و اندازه کوچک آن است. قرار دادن این نوع تقویم بر روی پایه فی نیز از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باعث شده است افراد بسیاری در سازمان و شرکت‌ها از آن‌ها استفاده نمایند. در صحافی تقویم‌های رومیزی روزشمار اغلب از دو گره برای اتصال برگه‌ها و پایه چوبی استفاده می‌شود. در هریک از صفحات این تقویم یک روز از سال قرارگرفته و در پشت برگه معمولاً جملاتی از بزرگان ثبت می‌شود. در صحافی تقویم رومیزی معمولاً از برگه‌های معمولی برای یادداشت استفاده می‌شود که تعداد این برگه نیز در حدود 365 عدد می‌باشد که بیانگر تعداد روزهای سال می‌باشد.
نکاتی مهم در رابطه با انواع صحافی تقویم رومیزی
انواع صحافی تقویم رومیزی با توجه به اینکه از نوع ماهانه، هفتگی و یا روزشمار است متفاوت می‌باشد. تعداد برگ‌ها در زمان صحافی تقویم‌های رومیزی بسیار موردتوجه قرار می‌گیرند. در تقویم‌های رومیزی ماهانه به دلیل حجم کم در زمان صحافی کردن می‌توان از کاغذ گلاسه استفاده نمود، بنابراین فنر کردن آن‌ها نیز به‌راحتی انجام می‌شود. در رابطه با صحافی تقویم‌های رومیزی هفتگی اغلب از پایه فی استفاده می‌شود که در زمان صحافی از دو گره برای اتصال آن‌ها بهره میگیرند. انواع صحافی تقویم رومیزی برش دار نیز انجام می‌گیرد. صحافی تقویم‌های رومیزی دایکات نیز با توجه به طرح و جنس به‌کاررفته در آن انجام می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت romaco.ir مراجعه فرمایید.

آدرس اینستاگرام:romacodesign@

وب سایت: https://romaco.ir/

شماره تماس:88398126


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : صحافی ,رومیزی ,تقویم ,می‌شود ,تقویم‌های ,انواع ,تقویم رومیزی ,صحافی تقویم ,تقویم‌های رومیزی ,زمان صحافی ,انواع صحافی ,صحافی تقویم رومیزی ,انواع صحافی تقویم ,صحافی تقویم‌های رومیزی ,رومیزی تقویم رومیزی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Delos دانلود فیلم و سریال های ترکی با زیرنویس و دوبله فارسی ایران گردی اکسل فهرست بها 1400 قلم مجازی ارتودنسی نامرئی در تهران فرکتال هنر جدیدترین اخبار دنیای فوتبال. قایق تفریحی قوی سفید بابلسر